ZAZ

Witamy serdecznie na stronie Zakładu Aktywności Zawodowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

 

Zachęcamy do przejrzenia części poświęconej Zakładowi, gdzie możecie Państwo znaleźć najważniejsze informacje na nasz temat.

 

Sugerujemy zapoznanie się z naszą historią wraz z osiągnięciami, oraz misją jaką pełni nasz zakład na rynku pracy. Przedstawiamy również posiadane przez nas certyfikaty („Zakup Prospołeczny” i „Przedsiębiorstwo Ekonomii Społecznej”), oraz firmy które wspierają naszą działalność.

 

Niepełnosprawne osoby poszukujące zatrudnienia, znajdą tu informacje kogo zatrudniamy i co oferujemy przyszłym pracownikom. Natomiast przedsiębiorcy poszukujący wykwalifikowanych pracowników, uzyskają na naszej stronie informacje w jaki sposób przygotowujemy naszych niepełnosprawnych pracowników na otwarty rynek pracy.

 

Jeśli interesują Państwa produkty i usługi jakie oferuje nasz Zakład, zapraszamy do części „Produkty i Usługi” w całości poświęconej tej tematyce.

 

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego FILCmania.pl oraz na nasze profile społecznościowe na Facebook ZAZ, Facebook FILCmania oraz Instagram.