Misja

Misją i naszym celem nadrzędnym jest promowanie ekonomii społecznej poprzez profesjonalną i kreatywną pracę na łódzkim rynku poligraficznym i uczestnictwo w projektach związanych z przedsiębiorczością społeczną, co pozwala nam prowadzić rzetelnie i efektywnie aktywizację zawodową, społeczną i rehabilitację leczniczą niepełnosprawnych pracowników Zakładu. W realizacji powyższych celów biorą udział wszyscy pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

 

Oferta Zakładu obejmuje: projektowanie i druk dowolnych materiałów reklamowych (wizytówek, ulotek, plakatów itp.), projektowanie systemów identyfikacji wizualnej firm oraz wykonywanie różnych typów reklamy zewnętrznej, usługi ksero oraz laminowanie, bindowanie, produkcja pieczątek. Zakład w swej ofercie posiada również wykonywane ręcznie przy użyciu techniki laserowej: kartki okolicznościowe (świąteczne, imieninowe, urodzinowe, ślubne, komunijne itp.), zaproszenia dostępne w szerokiej gamie wzorów, lub projektowane indywidualnie dla naszych klientów. Atutami zakładu jest rzetelny i profesjonalny zespół składający się przede wszystkim z osób niepełnosprawnych. Nie boimy się nowych lub nietypowych zleceń, a we wszystkie prace wkładamy całe nasze serce i wielkie zaangażowanie.

 

Produkty zakładu posiadają certyfikat jakości ZAKUP PROSPOŁECZNY.

 

Praca i funkcjonowanie Zakładu jest odpowiedzią na potrzebę społeczną i rynkową. Każdego dnia doskonalimy się i rozwijamy, by nasze produkty były na najwyższym poziomie, spełniały oczekiwania klientów i stanowiły promocję profesjonalnej i kreatywnej pracy zakładu. Grono naszych klientów stanowią zarówno mali i średni przedsiębiorcy otwartego rynku, jednostki samorządowe jak i korporacje.